mgr Tomasz Łopatka

Position: podolog
Categories: Inni specjaliści
Location: ul. Teligi 5, Ursynów
  • konsultuje pacjentów z zakresu dysfunkcji oraz schorzeń stóp i ich oddziaływania na cały układ ruchu oraz postawę ciała,
  • projektuje i wykonuje samodzielnie komfortowe oraz korygujące i sportowe wkładki ortopedyczne do butów,
  • zajmuje się profilaktyką Zespołu Stopy Cukrzycowej u pacjentów diabetologicznych.

Z wykształcenia absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunkach Zdrowie Publiczne i Fizjoterapia, Podyplomowego Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Akademii Medycznej i Ekonomicznej w Poznaniu, a także Studium Podyplomowych na kierunkach Marketingu i Strategii Marketingowych oraz Zarządzania Wizerunkiem i Promocją Przedsiębiorstwa.

Autor publikacji specjalistycznych, m.in: rozdziału „Podstawy podologii ortopedycznej” do podręcznika „Kosmetologia ciała” wydanego nakładem PZWL 2017. Opiniuje również prototypy u czołowych polskich producentów obuwia dla dzieci i młodzieży, m.in Bartek.

Wiedzę na temat podologii ortopedycznej i specjalistycznej diagnostyki komputerowej w zakresie biomechaniki kończyn dolnych oraz projektowania i wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych, zdobywał podczas licznych szkoleń i kursów z tego zakresu w Polsce i za granicą.

Uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach specjalistycznych z zakresu leczenia ran oraz podologii, również w charakterze wykładowcy i prelegenta. Jest związany merytorycznie z Mazowieckim Oddziałem Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, współpracuje również z licznymi Kołami Diabetologicznymi na terenie Mazowsza.

Zarządza projektem FootPrint Medica – gabinety podologii ortopedycznej, specjalizującym się w diagnostyce komputerowej oraz leczeniu zachowawczym i profilaktyce schorzeń stóp, przy wykorzystaniu własnego systemu wkładek ortopedycznych.

Cena:

konsultacja podologiczna                               250zł