Słuchając ciała

O nas

Jesteśmy siecią prywatnych przychodni zlokalizowanych na terenie Warszawy,  na Ursynowie, Bielanach oraz w Śródmieściu, wszystkie nasze ośrodki znajdują się w niedalekiej odległości od okolicznych stacji Metra i są dobrze skomunikowane.

Znajdziecie nas w Warszawie pod adresem:

Przychodnia Renort - Słuchając Ciała,  ul. Kasprowicza 36A, Warszawa

Przychodnia Renort - Słuchając Ciała, ul. Teligi 5, Warszawa

Przychodnia Renort - Słuchając Ciała,  ul. Łucka 18, Warszawa

 

O Nas:


Przychodnie Renort - Słuchając Ciała to unikalne miejsce na mapie Warszawy, wyznajemy holistyczne podejście do zdrowia, ponieważ  ludzki organizm jest bardzo złożonym, żywym zespołem powiązanych systemów, dlatego do leczenia podchodzimy zawsze w sposób kompleksowy. Przed podjęciem terapii mamy możliwość przebadania i skonsultowania naszych pacjentów z lekarzami oraz specjalistami z  różnych dziedzin medycyny, a  ich wspólnym zadaniem jest wystawienie jak najbardziej trafnej diagnozy w celu podjęcia efektywnego sposobu leczenia.

Nasz zespół tworzą lekarze oraz specjaliści różnych dziedzin:

 • Lekarze Ortopedzi;
 • Lekarze Neurochirurdzy;
 • Lekarze Ginekolodzy;
 • Lekarze Radiolodzy; 
 • Osteopaci;
 • Fizjoterapeuci;
 • Logopedzi;
 • Masażyści;
 • Położne;
 • Dietetyk kliniczny;
 • Naturopaci;
 • Psychoterapeuci.

 

Badania diagnostyczne krwi i moczu:
W ofercie naszych przychodni, posiadamy szeroki pakiet badań diagnostycznych moczu i krwi. Ponadto wykonujemy również markery nowotworowe oraz przeprowadzamy testy hormonalne i alergiczne. Korzystając usług laboratorium medycznego w przychodniach Renort- Słuchając Ciała masz możliwość przeprowadzenia szerokiego zakresu badań diagnostycznych i skonsultowania  wyników, ze specjalistami z wielu dziedzin medycyny Co więcej, mamy możliwość przeprowadzenia wszystkich badań w jednym miejscu.

Badania USG:
Oprócz diagnostyki medycznej i laboratoryjnej wykonujemy również badania USG. W naszej placówce na Ursynowie dysponujemy najnowszą aparaturą USG - Voluson E8,  do tego typu badań. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać najlepszej jakości wyniki badań. Wykonujemy między innymi: USG jamy brzusznej; USG piersi; USG tarczycy; USG ginekologiczne czy USG doppler naczyń krwionośnych.

Kliknij tutaj aby przejść zobaczyć pełny zakres usług naszych przychodni.

Wizyty oraz Rejestracja w czasie Covid-19


W związku z wciąż utrzymującym się stanem pandemii wirusa Covid-19 w Polsce i na świecie, chcemy poinformować, iż podejmujemy wszelkie kroki w celu ochrony naszych Pacjentów. Ośrodek oraz gabinety są wietrzone i dezynfekowane każdego dnia. Nasi specjaliści podczas wizyty pacjentów używają rękawiczek ochronnych oraz maseczek.

Wszystkim odwiedzającym naszą placówkę zalecamy:

O nas
O nas

Jan Piotrowski - osteopata
Rehabilitacja i Osteopatia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. W 2009 roku otrzymałem międzynarodowy certyfikat terapeuty manualnego - OMT Kaltenborn-Evjenth Koncept. Jestem także absolwentem pięcioletniej podyplomowej szkoły osteopatii - Flanders International College of Osteopathy (FICO Belgia), gdzie uzyskałem tytuł dyplomowanego osteopaty.
Swoją pracę kliniczną rozpocząłem na 4 roku studi... Czytaj więcej ⟩

Ewelina Tyszko-Bury - osteopata
Rehabilitacja i Osteopatia

Ewelina Tyszko-Bury swoją zawodową drogę z rehabilitacją i osteopatią zaczęła w 2004 roku od studiów na warszawskim AWF-ie na wydziale fizjoterapii. Po obronie pracy magisterskiej wiedziała, że to jeszcze nie koniec drogi w tym kierunku, wręcz przeciwnie to był tylko dobry początek. W latach 2009-2015 studiowała osteopatię w Sutherlad College of Osteopathic Medicine i zakończyła naukę egzami

Opis *

Czytaj więcej ⟩

Wojciech Imroth - osteopata
Rehabilitacja i Osteopatia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Pracę z pacjentami zacząłem na IV roku studiów w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej. W mojej praktyce zajmuję się szeroko pojętą rehabilitacją ortopedyczną w zakresie diagnostyki, terapii manualnej oraz treningu medycznego. Metody i techniki terapeutyczne są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta. Ukończone szkoleni... Czytaj więcej ⟩

Nasze placówki

Trzy różne lokalizacje, trzy miejsca w których spotkasz ludzi z wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i sprawy pacjenta. Zadzwoń! Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego specjalistę i umówimy wizytę w dogodnym miejscu i czasie.

 • Ursynów
 • Śródmieście
 • Bielany