Słuchając ciała

O nas

Jesteśmy osteopatami którzy kochają swoją pracę. Stworzyliśmy dla pacjenta szczególne miejsce na warszawskiej mapie placówek medycznych, które w holistyczny sposób pomogą uporać się z różnymi dolegliwościami. Nasz zespół lekarzy i terapeutów różnych specjalizacji,  działa wspólnie po to by każdy pacjent, który do nas trafia był dobrze zdiagnozowany i odpowiednio leczony.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w trzech dogodnych lokalizacjach na linii metra: 

Bielany - metro Stare Bielany,

Centrum - metro Rondo Daszynskiego,

Ursynow - metro Imielin. 


ZAPRASZAMY

O nas
O nas

Jan Piotrowski - osteopata
Rehabilitacja i Osteopatia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. W 2009 roku otrzymałem międzynarodowy certyfikat terapeuty manualnego - OMT Kaltenborn-Evjenth Koncept. Jestem także absolwentem pięcioletniej podyplomowej szkoły osteopatii - Flanders International College of Osteopathy (FICO Belgia), gdzie uzyskałem tytuł dyplomowanego osteopaty.
Swoją pracę kliniczną rozpocząłem na 4 roku studi... Czytaj więcej ⟩

Ewelina Tyszko-Bury - osteopata
Rehabilitacja i Osteopatia

Ewelina Tyszko-Bury swoją zawodową drogę z rehabilitacją i osteopatią zaczęła w 2004 roku od studiów na warszawskim AWF-ie na wydziale fizjoterapii. Po obronie pracy magisterskiej wiedziała, że to jeszcze nie koniec drogi w tym kierunku, wręcz przeciwnie to był tylko dobry początek. W latach 2009-2015 studiowała osteopatię w Sutherlad College of Osteopathic Medicine i zakończyła naukę egzaminem zdanym z wyróżnieniem. Ukończyła wi... Czytaj więcej ⟩

Wojciech Imroth - osteopata
Rehabilitacja i Osteopatia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Pracę z pacjentami zacząłem na IV roku studiów w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej. W mojej praktyce zajmuję się szeroko pojętą rehabilitacją ortopedyczną w zakresie diagnostyki, terapii manualnej oraz treningu medycznego. Metody i techniki terapeutyczne są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta. Ukończone szkoleni... Czytaj więcej ⟩

Nasze placówki

Trzy różne lokalizacje, trzy miejsca w których spotkasz ludzi z wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i sprawy pacjenta. Zadzwoń! Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego specjalistę i umówimy wizytę w dogodnym miejscu i czasie.

  • Ursynów
  • Śródmieście
  • Bielany