O nas

Jesteśmy  prywatnna placówka ochrony zdrowia zlokalizowaną na terenie Warszawy. Nasza głowna siedziba znajduje sie na warszawskim Ursynowie w pobliżu stacji metra Imielin. Dodatkowo znajdziecie nas także w Śródmieściu w gabiecie w którym przyjmuje częśc naszych terapeutów. Oba punkty są bardzo dobrze skomunikowane.

Znajdziecie nas w Warszawie pod adresem:

Przychodnia Renort - Gabinety Medyczne, ul. Teligi 5, Warszawa (pełen zakres naszych usług)

Przychodnia Renort - Gabinety Medyczne (gabinet filia) ,  ul. Łucka 18, Warszawa (fizjoterapia i osteopatia)

 

O Nas:


Renort - Gabinety Medyczne to unikalne miejsce na mapie Warszawy.  Nasze holistyczne podejście do leczenia to gwarancja powodzenia w terapii bólu i schorzen. narządu ruchu.  Ludzki organizm jest bardzo złożonym, żywym zespołem powiązanych systemów, dlatego do leczenia podchodzimy zawsze w sposób kompleksowy. Nasz multidyscyplinarny zespół wspiera się wzajemnie szukając najlepszej i najszybszej drogi do zdrowia  Pacjenta. Przed podjęciem terapii mamy możliwość przebadania i skonsultowania naszych pacjentów z lekarzami oraz specjalistami z  różnych dziedzin medycyny, a  ich wspólnym zadaniem jest wystawienie jak najbardziej trafnej diagnozy w celu podjęcia efektywnego sposobu leczenia.

Nasz zespół tworzą lekarze oraz specjaliści różnych dziedzin:

  • Neurochirurgii
  • ortopedii
  • Osteopatii
  • Fizjoterapii
  • Naturopatii
  • Logopedii neurologopedii
  • Masażyści


Kliknij tutaj aby przejść zobaczyć pełny zakres usług naszych przychodni.

 

O nas
O nas

Jan Piotrowski - osteopata
Rehabilitacja, fizjoterapia i osteopatia

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. W 2009 roku otrzymał międzynarodowy certyfikat terapeuty manualnego - OMT Kaltenborn-Evjenth Koncept. Jest także absolwentem pięcioletniej podyplomowej szkoły osteopatii - Flanders International College of Osteopathy (FICO Belgia), gdzie uzyskał tytuł dyplomowanego osteopaty.
Swoją prace kliniczną rozpoczął na 4 roku studiów w... Czytaj więcej ⟩

Wojciech Imroth - osteopata
Rehabilitacja, fizjoterapia i osteopatia

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Pracę z pacjentami rozpoczął na IV roku studiów w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej. W swojej praktyce zajmuje się szeroko pojętą rehabilitacją ortopedyczną w zakresie diagnostyki, terapii manualnej oraz treningu medycznego. Metody i techniki terapeutyczne są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta. Ukończone szkolenia... Czytaj więcej ⟩

Nasze placówki

Dwie różne lokalizacje, dwa miejsca w których spotkasz ludzi z wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i sprawy pacjenta. Zadzwoń! Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego specjalistę i umówimy wizytę w dogodnym miejscu i czasie.

  • Ursynów