Neurologopedia to dziedzina terapeutyczna, która zajmuje się diagnozą, leczeniem i rehabilitacją zaburzeń komunikacyjnych oraz połykania, wynikających z uszkodzeń układu nerwowego. Jej celem jest pomoc pacjentom w poprawie mowy, rozumienia oraz połykania, które mogą być zaburzone z powodu chorób neurologicznych, takich jak udar mózgu, urazy głowy czy choroby neurodegeneracyjne.

Terapeuci neurologopedyczni posiadają specjalistyczną wiedzę i umiejętności, aby dostosować terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta. Korzystając z różnorodnych technik i metod terapeutycznych, neurologopedia pomaga pacjentom odzyskać lub poprawić umiejętności komunikacyjne oraz połykanie, co wpływa korzystnie na ich jakość życia.

Jeśli doświadczasz trudności z mową, rozumieniem lub połykaniem z powodu problemów neurologicznych, skonsultuj się z terapeutą neurologopedycznym, który pomoże Ci w diagnozie i opracuje indywidualny plan terapeutyczny dostosowany do Twoich potrzeb.

 

  • Ewa Winnicka - neurologopeda, oligofrenopadagog, terapeuta wczesnej interwencji
  • Katarzyna Kowalska - neurologopeda, pedagog specjalny 
Lokalizacja

Dwie różne lokalizacje, dwa miejsca w których spotkasz ludzi z wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i sprawy pacjenta. Zadzwoń! Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego specjalistę i umówimy wizytę w dogodnym miejscu i czasie.

  • Ursynów

Sprawdź jak dojechać

Specjaliści