Opinie

Co mówią o nas nasi pacjenci?

Byłem już na kilku wizytach u Andrzeja i za każdym razem jestem zadowolony. Profesjonalnie podchodzi do każdego problemu i - co najważniejsze - faktycznie pomaga! Zdecydowanie polecam!
Piotr J.
Same pozytywy. P. doktor bardzo empatyczny, rozumiejący problemy pacjenta. Ja od razu obdarzyłam go zaufaniem.
Marzena
Lekarz kompetentny, rzeczowy. Stworzył miłą atmosferę wsłuchując się w problemy zdrowotne pacjenta i odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta. Wzbudza zaufanie pacjenta.
Małgorzata
Pan doktor bardzo uważnie słucha pacjenta. Poświęcił na wizytę dużo czasu (40 minut). Łączy wiedzę i doświadczenie z empatią.
AD
Pan doktor szalenie sympatyczny, wnikliwy i profesjonalny.
DZ
Lekarz niezwykle profesjonalny, otwarty, empatyczny. Niezwykły człowiek i fachowiec.
Magda
Już po pierwszej wizycie ból pleców znacząco się zmniejszył. Dostałam też wskazówki, co robić na co dzień, żeby było lepiej. Wizyty w miłej atmosferze. Polecam i dziękuję Panu Andrzejowi za pomoc.
Karo
Pan Grzegorz bardzo rzetelny, wszystko wytłumaczył krok po kroku z najmniejszymi szczegółami. Problem ustąpił dosłownie po wyjściu z gabinetu. Polecam
Łukasz
To była moja pierwsza wizyta u doktora. Polecam tego specjalistę- rzeczowy, kompetentny, skrupulatny, wszystko profesjonalnie wytłumaczył i konkretnie nakreślił dalsze postępowanie co do mojej przypadłości. Chociaż przekroczyłem sugerowany czas pobytu w gabinecie, doktor nie pospieszał, nie poganiał- także szczerze polecam!
Wojtek

Umów się na wizytę już dziś!