Naturopatia, TCM i Fitoterapia

mgr Joanna Brejecka-Pamungkas - naturopatka

Dyplomowany naturoterapeuta ze Stanów Zjednoczonych, dietetyk holistyczny, terapeutka medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej.

Asi własne problemy zdrowotne stały się początkiem drogi wsparcia zdrowia jej pacjentów do zdrowia. Od blisko 8 lat prowadzi gabinet naturoterapii w Warszawie – Natural Healing, gdzie kompleksowo zajmuje się wsparciem zdrowia całych rodzin. Pracując z pacjentami posługuje się naukowymi metodami z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz dietetyki wg medycyny chińskiej.  Bardzo ważnym aspektem jej pracy jest edukacja, poszerzanie świadomości moich pacjentów co przekłada się nie tylko na ich życie, ale również na życie rodzin i osób dla nich bliskich. Stąd też w coraz szerszym zakresie wykłada na warsztatach i szkoleniach z tematyką prozdrowotną oraz żywieniową tj. Tuina pediatryczna, Zdrowe dziecko itp. Nieustannie szkoli się w kraju i za granicą poszerzając swoje kwalifikacje.  Występuje w mediach jako ekspert udzielając porad i dzieląc się doświadczeniami m. in. Pytanie na śniadanie, RMF 24, onet.pl, Ekspres bydgoski, miesięcznik “O czym lekarze Tobie nie powiedzą”, “Żyj naturalnie” „Zdrowie bez leków”, www.staraniowy.pl, parenting.pl, abcZdrowie.pl, Poznaj Trendy. Praca Joanny jednocześnie jest jej misja i pasją życiową.

Krótka historia Asi:
"Jako dziecko bardzo często chorowałam, bardzo często przyjmowałam antybiotyki. Dalej dorastając nadal nie czułam się dobrze, i coraz bardziej buntowałam przed konwencjolanym podejściem gdyż dalej przynosiło efektów wręcz przeciwnie, można powiedzieć, że na 5 z 7 dni czułam się źle. Wówczas zaczęłam szukać naturalnych rozwiązań i przyczyny swojego samopoczucia. Zaczęłam od biblioteczki mojego taty, w której znalazłam wspaniałe książki o ziołolecznictwie, dietetyce jak również podręczniki medyczne. Na początku trochę na ślepo stosowałam różne systemy dietetyczne, lub zioła zasfascynowana ich opisem.

Ale to już był dla mnie przełomowy moment, nie przyjmowalam juz zupełnie leków chemicznych, a po naturalnych czułam się lepiej. Zatem czułam że bardzo powoli idę we właściwym kierunku.

Prawdziwym przełomem byl dla mnie wyjazd do Stanów Zjednoczonych, zachywyciła mnie dostępność naturalnych rozwiązań właściwie na każdym rogu, paradoksalnie na każdej przecznicy był też McDonald’s"

Cena:

konsultacja dietetyczna                                                           390 zł
konsultacja dietetyczna z biorezonansem                     390 zł
konsultacja dietetyczna wg medycyny chińskiej        390 zł

Umów się
Ursynów - Teligi 5

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

wtorek 9:00 - 16:30

czwartek 9:00 - 16:30