Rehabilitacja, fizjoterapia i osteopatia

mgr Jan Piotrowski - osteopata

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. W 2009 roku otrzymał międzynarodowy certyfikat terapeuty manualnego - OMT Kaltenborn-Evjenth Koncept. Jest także absolwentem pięcioletniej podyplomowej szkoły osteopatii - Flanders International College of Osteopathy (FICO Belgia), gdzie uzyskał tytuł dyplomowanego osteopaty.
Swoją prace kliniczną rozpoczął na 4 roku studiów w prywatnym ośrodku rehabilitacji, co pozwoliło mu na wczesne zdobycie doświadczenia terapeutycznego oraz umiejętności analizowania, planowania i realizacji procesu leczenia. Każdy człowiek jest inny, dlatego też w swojej pracy nigdy nie ulega schematom, a każdego pacjenta traktuje indywidualnie.
W swojej praktyce zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną i neuroortopedyczną. Współpracuje z lekarzami w dziedzinie ortopedii i neurochirurgii w zakresie leczenia zachowawczego i pooperacyjnego, a także z lekarzami ginekologami w obrębie leczenia dolegliwości ze strony narządu ruchu u kobiet ciężarnych.

Cena wizyty: 

konsultacja osteopatyczna                               220zł

 

 

Umów się
Ursynów - Teligi 5

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

ul. Teligi 5

wtorek 7:20 - 13:20
środa 13:00 - 19:00
czwartek 7:20 - 14:00

ul. Łucka 18
piątek 11:00 - 18:20