mgr Ewa Kowalik (Piotrowska)

Position: fizjoterapeutka, dyplomowana osteopatka
Categories: Rehabilitacja, fizjoterapia i osteopatia
Location: ul. Teligi 5, Ursynów

Jest absolwentką dwóch uczelni. Warszawskiego  AWF-u, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii, a także belgijskiej szkoły Osteopatii Flanders International College of Osteopathy (FICO), którą ukończyła z wyróżnieniem będąc jednocześnie najmłodszą absolwentką w historii szkoły, która uzyskała tytuł D.O. – doctor of osteopathy.
Jako osteopata zajmuje się holistyczną terapią manualną, przywracającą witalnoścć i stan homeostazy organizmu.
Stosuje techniki wzmacniające naturalne procesy regeneracji, które zostały zaburzone przez codzienny stres, złą dietę, traumatyczne przeżycia, wypadki, kontuzje i przeciążenia.
Zajmuje się także terapią schorzeń wszystkich odcinków kręgosłupa. Pomaga pacjentom poczuć się lepiej przez zmniejszenie dolegliwości ze strony układu trawiennego i łagodzi objawy wynikające z nadmiernego obciążenia stresem.
Szczególne miejsce w jej praktyce zajmuje praca z kobietami, także w czasie ciąży i połogu oraz osteopatia ginekologiczna. Ewa zajmuje się dolegliwościami bólowymi w obrębie miednicy (bolesne miesiączki, ból przy współżyciu, blizny po CC, endometrioza). Opracowała też autorski program ćwiczeń wzmacniający mięśnie dna miednicy.
I am happy to invite english speaking patients.

Cena wizyty:

konsultacja osteopatyczna                            210zł
karnet 5 konsultacji osteopatycznych             900 zł