Rehabilitacja, fizjoterapia i osteopatia

mgr Ewa Kowalik (Piotrowska) - osteopatka, terapeutka uroginekologiczna

Jest absolwentką dwóch uczelni. Warszawskiego  AWF-u, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii, a także belgijskiej szkoły Osteopatii Flanders International College of Osteopathy (FICO), którą ukończyła z wyróżnieniem będąc jednocześnie najmłodszą absolwentką w historii szkoły, która uzyskała tytuł D.O. – doctor of osteopathy.
Jako osteopata zajmuje się holistyczną terapią manualną, przywracającą witalnoścć i stan homeostazy organizmu. 
Stosuje techniki wzmacniające naturalne procesy regeneracji, które zostały zaburzone przez codzienny stres, złą dietę, traumatyczne przeżycia, wypadki, kontuzje i przeciążenia.
Zajmuje się także terapią schorzeń wszystkich odcinków kręgosłupa. Pomaga pacjentom poczuć się lepiej przez zmniejszenie dolegliwości ze strony układu trawiennego i łagodzi objawy wynikające z nadmiernego obciążenia stresem. 
Szczególne miejsce w jej praktyce zajmuje praca z kobietami, także w czasie ciąży i połogu oraz osteopatia ginekologiczna. Ewa zajmuje się dolegliwościami bólowymi w obrębie miednicy (bolesne miesiączki, ból przy współżyciu, blizny po CC, endometrioza). Opracowała też autorski program ćwiczeń wzmacniający mięśnie dna miednicy.  
I am happy to invite english speaking patients. 

Cena wizyty:

konsultacja osteopatyczna                            210zł

karnet 5 konsultacji osteopatycznych             900 zł

Umów się
Ursynów - Teligi 5

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

ul. Teligi 5
poniedziałek 15:25 - 20:55
środa 9:40 - 13:25
piątek 15:00 - 19:45