Rehabilitacja i Osteopatia

mgr Ewa Kowalik (Piotrowska) - osteopatka

Pochodzę z Warszawy i jestem absolwentką dwóch uczelni. Warszawskiego  AWF-u, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii, a także belgijskiej szkoły Osteopatii Flanders International College of Osteopathy (FICO), którą ukończyłam z wyróżnieniem będąc jednocześnie najmłodszą absolwentką w historii szkoły, która uzyskała tytuł D.O. – doctor of osteopathy.
Jako osteopata zajmuję się holistyczną terapią manualną, przywracającą witalnoścć i stan homeostazy organizmu. 
Stosuję techniki wzmacniające naturalne procesy regeneracji, które zostały zaburzone przez codzienny stres, złą dietę, traumatyczne przeżycia, wypadki, kontuzje i przeciążenia.
Zajmuję się także terapią schorzeń wszystkich odcinków kręgosłupa. Pomagam pacjentom poczuć się lepiej przez zmniejszenie dolegliwości ze strony układu trawiennego i łagodzę objawy wynikające z nadmiernego obciążenia stresem. 
Szczególne miejsce w mojej praktyce zajmuje praca z kobietami, także w czasie ciąży i połogu oraz osteopatia ginekologiczna. Zajmuję się dolegliwościami bólowymi w obrębie miednicy (bolesne miesiączki, ból przy współżyciu, blizny po CC, endometrioza). Opracowałam też autorski program ćwiczeń wzmacniający mięśnie dna miednicy.  
I am happy to invite english speaking patients. 

Umów się
Ursynów - Teligi 5

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

środa 9:40 - 12:40

(czas trwania wizyty do 45min)
cena 150zł