Zajęcia ON-LINE:

 • Mama wraca do formy
 • Ćwicz z położną - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

MAMA WRACA DO FORMY - ćwiczenia online

Zapraszamy Mamy, które po ciąży chcą wrócić do formy. Pod czujnym okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej zajmującej się na co dzień pacjentkami uroginekologicznymi, będziecie ćwiczyć i zdobywać wiedzę na temat tego jak dbać o ciało po porodzie. Dowiecie się, które ćwiczenia są bezpieczne, a których robić nie należy. Będziemy normalizować napięcie dna miednicy, wzmocnimy stabilizację głęboką, poprawimy postawę i rozluźnimy kręgosłup. Na tych zajęciach czeka na was dużo pracy i potężna dawka wiedzy na temat dbania o swoje ciało.

Już 27 czerwca rusza kolejna edycja ćwiczeń zdalnych przeznaczonych dla mam po połogu. Zajęcia prowadzi Agnieszka Cytowicz terapeutka uroginekologiczna, mama 2 chłopaków, człowiek aktywny, który zarazi Was ćwiczeniami i życiową energią. W świetnym, bardzo merytorycznym towarzystwie będziecie dochodziły do siebie i bezpiecznie WRACAŁY DO FORMY. Na zajęciach Aga pomoże Wam zadbać o kondycje po wyczerpującym czasie ciąży i porodu. Zatroszczy się o to co najważniejsze, czyli bezpieczne ćwiczenia przeplatane niezbędną wiedzą. 


KIEDY:  3 x w tygodniu / poniedziałek, środa i piątek
CENA: 120 PLN / 12 treningów + dodatkowe zajęcia

3 grupy zaawansowania : początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana
ZAPISY: zajeciaonline@renort.pl


WAŻNE: zajęcia prowadzone są na żywo z MOŻLIWOŚCIĄ odtworzenia w późniejszym terminie w czasie trwania danej edycji ćwiczeń. Istnieje możliwość dołączenie w trakcie edycji (dostępne nagrania) i spotkania na żywo.


 

Ćwicz z położną - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Z wykształcenia jestem psychologiem i położną oraz trenerem świadomej pracy z ciałem w okresie okołoporodowym. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Położnictwo oraz absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Pasjonują mnie naturalne narodziny, poród i macierzyństwo w którym mogę być przy kobiecie a nie ponad. W bliskości jej naturalnego środowiska. Wsparcie kobiet na ten moment w narodzinach w warunkach domowych oraz przygotowanie ciała rodzącej do wydarzenia jakim jest poród ze wsparciem zespołu osteopatii to droga, która mnie napędza.

Odbyłam wiele szkoleń i brałam udział w wielu konferencjach z zakresu położnictwa, pracy z ciałem. Ściśle współpracuje z Kliniką Osteopatii Renort Słuchając Ciała. Przygotowuje kobiety do porodu nie tylko w warunkach domowych a także i szpitalnych. Stosuje techniki Spinning Babies, jako certyfikowana absolwentka szkoleń tej metody.

Zapraszamy do ćwiczeń z naszą położna i odsyłamy na stronę docelową

https://izabeladembinska.conrego.com/?fbclid=IwAR2HymPZ5CXz3a7RlFMoRnv8-NLcWQ6lLCT6jxXHAjZHpsRtPNAKI1lkqKY

Zajęcia indywidualne MDM - Bielany

Zajęcia prowadzi Kamila Raczyńska - Chomyn "Dobre Ciało", z wykształcenia edukatorka seksualna i instruktorka treningu mięśni dna miednicy.

Nie od dziś wiadomo, że nie tylko rozluźnione/słabe mięśnie dna miednicy (MDM) przyczyniają się do problemów zdrowotnych, ale również nadmiernie spięte mięśnie w tym obszarze obniżają jakość życia i wpływają negatywnie na stan zdrowia kobiet. Niestety, wiele kobiet nie wie czy powinno się wzmacniać (ponieważ ich MDM są osłabione), czy uczyć rozluźniać (ponieważ ich MDM są nadmiernie napięte). Dlatego, dbając o to, żeby każda osoba rozpoczynająca zajęcia prowadzona była w sposób odpowiadający jej potrzebom zdrowotnym, zajęcia prowadzone są indywidualnie.

ZAJĘCIA TYMCZASOWO ZAWIESZONE

TRE - praca z ciałem, a nie psychoterapia - Bielany

Podczas sesji TRE uczymy się SAMOREGULACJI

Pamiętaj!! Ćwicz w strefie komfortu. Nie przemęczaj ciała.

Jeśli masz na to ochotę odpoczywaj! Jeśli poczujesz, że chcesz zmienić pozycję - zmień ją. Zmian ustawienia stóp, dłoni, miednicy może sprawić, że wibracje będą przepływały w większym komforcie i będą sprzyjały większemu relaksowi. 

ucz się używać swojej ekspresji
szanuj swój opór
nic na siłę
Ból - Pamiętaj:

Ciało zostało tak wytrenowane w stresie, by przytrzymywać ból. W procesie TRE możesz go puszczać.

Często duży ból w j:ednym miejscu pozwalał Ci przetrwać i żyć dalej. W pewnym momencie zbyt silny ból zaczoł Ci przeszkadzać. Podczas wibracji możesz nauczyć się nazywać ten ból, przyglądać się mu, próbować inaczej się ustawiać, oddychać głębiej i podążać za intuicją. Ból to wyzwanie dla ciała - wpuszczaj go powoli, reguluj, moduluj - ciało potrzebuje czasu, by znaleźć formę uwolnienia.

Prowadząca: Alicja Zieńko

Zajęcia indywidualne 70 min - 150zł

Bielany -  ul. Kasprowicza 36a

 • poniedziałek 9:00, 10:10, 11:20, 16:50, 18:00, 19:10
 • wtorek 17:20, 18:30, 19:40
 • środa 10:30, 11:40, 12:50
 • sobota 9:00, 10:10, 11:20, 12:30

Ursynów -  ul. Teligi 5

 • wtorek 9:00, 10:10, 11:20
 • czwartek 18:30, 19:40.

Trening medyczny

Trening Medyczny jest integralną częścią terapii. Może być formą profilaktyki realizowanej podobnie jak zajęcia fitness, jak również formą terapii czyli kinezyterapią (leczeniem ruchem). Trening Medyczny ma na celu uzyskanie lub utrzymanie uzyskanego wcześniej zakresu ruchu oraz przywrócenie prawidłowej stabilizacji stawu. Opiera się na ćwiczeniach dążących do poprawy czucia głębokiego, koordynacji wewnątrz mięśniowej oraz koordynacji całych łańcuchów mięśniowych. Efektem jest przywrócenie prawidłowego balansu mięśniowego, a co za tym idzie prawidłowego i zoptymalizowanego funkcjonowania aparatu ruchu.

Ursynów - ul. Teligi 5

 • Sylwia Szaposznikow
 • Maciej Kwiatkowski
 • Justyna Makowska
 • Piotr Marcinkowski

Bielany - ul. Kasprowicza 36a

 • Justyna Makowska
 •  Agnieszka Cytowicz
Lokalizacja

Trzy różne lokalizacje, trzy miejsca w których spotkasz ludzi z wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i sprawy pacjenta. Zadzwoń! Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego specjalistę i umówimy wizytę w dogodnym miejscu i czasie.

 • Ursynów
 • Bielany

Sprawdź jak dojechać

Specjaliści