Diagnostyka USG

Nasi diagności USG to bardzo doświadczona kadra specjalistów, którzy oferują Państwu badania z wykorzystaniem najnowszej aparatury USG - Voluson E8.

Nasi specjaliśi oferują USG w zakresie:

  • USG piersi 
  • USG jamy brzusznej
  • USG tarczycy
  • USG układu moczowego
  • USG tkanki podskórnej

Profilaktyczne badanie USG PIERSI

Jest szczególnie zalecane u kobiet między 20, a 40 rokiem życia. Jeśli jest Pani w tym wieku to warto zapisać sie na takie badanie.

Zaniechanie badania z powodu strachu przed rakiem jest nieuzasadnione! Większość zmian stwierdzanych w piersiach to zmiany łagodne. w przypadku zaś guzków podejrzanych zyskujemy na czasie i możemy wykryć kiedy są jeszcze małe i niewyczuwalne zmiany. Na takim etapie zaawansowania, w leczeniu wystarcza zazwyczaj usunięcie samego guzka, bez konieczności usuwania piersi.

Przygotowanie do badania:

Profilaktyczne badanie USG piersi nie wymaga specjalnego przygotowania.

Zaleca się jedynie aby było ono wykonane w I połowie cyklu (optymalnie między 4 a 13 dniem cyklu) - u pacjentek, które nie przyjmują żadnych leków hormonalnych (np. tabletek antykoncepcyjnych lub hormonalnej terapii zastępczej). W przypadku przyjmowania takich preparatów - dzień cyklu nie ma aż takiego znaczenia dla dokładności badania.

Lokalizacja

Dwie różne lokalizacje, dwa miejsca w których spotkasz ludzi z wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i sprawy pacjenta. Zadzwoń! Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego specjalistę i umówimy wizytę w dogodnym miejscu i czasie.

  • Ursynów

Sprawdź jak dojechać

Specjaliści