Inni specjaliści - trening oddechowy

mgr Maria Prokop

Jestem certyfikowanym trenerem oddechu (breath coach) oraz nauczycielką jogi, która ukończyła kursy jogi vinyasa oraz ashtanga vinjasa joga.  Posiadam również certyfikację Yoga Alliance. 

Wychowałam się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była mi wpajana od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęłam swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło moję życie do góry nogami.

W międzyczsie zakończyłam swoją korporacyjną karierę, która oznaczała ciągły stres i rozpoczęłam odbudowę swojego dobrostanu przez praktykę jogi. Odkryłam w niej siebie na nowo, przywróciłam zatraconą równowage, wyleczyłam swóje ciało i zaczęłam żyć bardziej świadomie.

Wychodząc z założenia, że joga to jedność, nie potrafiłam wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jestem otwarta na zgłębianie każdej metody.  Od moich pierwszych kroków na macie, podążam za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

Aktualnie praktykuję w zgodzie z tradycjami jogi Iyengara, ashtanga vinyasa joga, yin yoga, power joga, vinyasa, a dodatkowo rozpoczęłam poznawanie movement culture - szeroko rozumianej praktyki ruchu.

Największy nacisk kładę jednak na oddech, który jest wspólnym mianownikiem każdej formy ruchu oraz bezruchu. Nauka świadomego oddechu jest moją pasją i pragnę przekazać tę wiedze jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamianąc im, jaki cenny jest do dar i jak potężne narzędzie, o czym w życiu codziennym często zapominamy.

Umów się
Bielany - Kasprowicza 36A

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

WIZYTY CZASOWO ZAWIESZONE