Zajęcia na sali / grupy online

mgr Maciej Kwiatkowski

 
Jest absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Fizjoterapia, licencjonowanym instruktorem kulturystki, trenem personalnym, ukończył także kurs masażu klasycznego w Szkole Masażu Medikon.
Pracę z ludzkim ciałem rozpoczął w 2012 roku w warszawskich klubach fitness, by z czasem pójść w kierunku rehabilitacji . Mechanika treningu nie kryje przed nim tajemnic, gdyż sam trenuje od 17 lat sporty siłowe, piłkę nożną, tenis stołowy oraz ziemny. Przez ten czas przeszedł niezliczoną ilość kontuzji różnego rodzaju, dzięki czemu ma praktyczne podejście do procesu gojenia, regeneracji, powrotu do zdrowia, formy.
Maciej specjalizuje się w treningu medycznym, łączącym elementy treningu klasycznego, kinezyterapii i pracy manualnej z pacjentem oraz treningu kulturystycznym/fitness.
Pracuję zarówno z pacjentami medycznymi po przebytych urazach, z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi, jak ból kręgosłupa, z którym w dzisiejszych czasach zmaga się większość z nas, jak i osobami chcącymi zadbać o swoją sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić swoje parametry motoryczne.  
 
Cena:
trening medyczny 130zł
trening personalny 130zł
   

 

Umów się
Ursynów - Teligi 5

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

poniedziałek 8:00 - 12:50
wtorek 15:00 - 19:50
czwartek 15:00 - 19:50