Masaż

Łukasz Goliwas

 
Z wykształcenia jest inżynierem. Umysł całkowicie ścisły. W pierwszej chwili może się wydawać, że nie ma tu miejsca na intuicję wśród schematów, którymi lubi się posługiwać na co dzień w jego pracy zawodowej.
Jednak w przestrzeni masażu włącza swoje serce i szczerą intencję ofiarowania miłości i bezwarunkowego dobra drugiej osobie, może obdarzyć Cię masażem, który głęboko rozluźni ciało i umysł, rozpuści napięcia, poprawi samopoczucie i pobudzi do życia.
Z wielką pasją praktykuje masaż tajski w wydaniu współczesnym. Praca z drugim człowiekiem daje Łukaszowi radość i przyjemność, a także spełnienie poprzez czynienie dobra. 
Naukę masażu pobierał u Hanny Łubek (szkoła masażu Yeshe Nuad), u której dwukrotnie ukończył dwunastodniowy kurs masażu tajskiego na poziomie podstawowym oraz czterodniowy kurs masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Obecnie kontynuuję naukę z Alfonso Cazenave (szkoła masażu Karuna Bodywork), u którego ukończył dziesięciodniowy kurs współczesnego masażu tajskiego na poziomie podstawowym, a także dwukrotnie kurs masażu tajskiego dynamicznego.
 
Cena:
 
masaż tajski 90 minut                                   250zł                            

Umów się
Bielany - Kasprowicza 36A

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

poniedziałek 19:30 - 21:00
piątek 15:30 - 21:00