USG specjalistyczne

dr n. med. Jacek Kurnicki

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej SPCSK WUM przy ul. Banacha, w której pracuje do dzisiaj. 
W chirurgii ogólnej szczególnie bliska jest mu chirurgia tarczycy oraz chirurgia wideoskopowa. 
Jako jeden z pierwszych w Polsce wykonał małoinwazyjne wycięcie tarczycy z wideoasystą (MIVAT) oraz cholecystektomię laparoskopową z jednego cięcia (SILS). Wykonuje laparoskopowo plastyki przepuklin brzusznych (IPOM, TEP, TAPP). Ukończył szkolenie prowadzone przez European Thyroid Association i otrzymał certyfikat w zakresie ultrasonografii gruczołu tarczowego. 
W chirurgii naczyniowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń, potwierdzone certyfikatem
szkolenia Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył, której umiejętność potwierdzona jest certyfikatem. 

Swoje kwalifikacje stale podnosi w trakcie szkoleń i konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Naucza chirurgii studentów Wydziału Lekarskiego WUM w języku polskim i angielskim. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Cena:

konsultacja chirurgiczna 250zł
USG doppler jednej kończyny żyły lub tętnice 250zł
USG doppler dwóch kończyn żyły lub tętnice 300zł
USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych 250zł
   

 

Umów się
Ursynów - Teligi 5

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć

wtorek 13:00 - 15:00