Ginekologia i Położnictwo

mgr Izabela Dembińska - położna

Absolwentka  Wydziału Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym  na kierunku Położnictwo oraz absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Od ponad 12 lat związana z treningiem dotyczącym aktywności fizycznej kobiet w ciąży oraz w okresie poporodowym.

Założycielka Medical Pregnancy Training- szkoleń dla profesjonalistów oraz programu dla kobiet w okresie okołoporodowym „Ćwicz z położna“.  Szkoleniowiec Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz współwykładowca  szkoleń z zakresu osteopatii w Fizjosystem we współpracy z Eweliną Tyszko- Bury. Współwykładowca w szkoleniach Katarzyny Witek – Trening Mamy oraz BLACKROLL THERAPY.

Prowadząca coroczne warsztaty dla Studenckiego Koła Ginekologii i Położnictwa przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytety Medycznego Wydziału Lekarskiego z zakresu świadomego treningu kobiet w ciąży.

kspert portalu „Mama i sport“, współpraca merytoryczna przy książce FitMom – Ania Dziedzic, . Uczestniczka licznych wystąpień medialnych i uczestniczka szkoleń oraz konferencji z zakresu treningu w ciąży i w tematyce położnictwa.  Obecnie związana ze Szpitalem Praskim w Warszawie.

Położna z matki na córkę. Mama Leona i Nadii.

Umów się
Bielany - Kasprowicza 36A

telefon

+48 517 882 857

godziny przyjęć