Z życia RSC - 7 01 2019

Masaż na Kasprowicza

Od 18 stycznia na Kasprowicza dołącza do naszego zespołu masażystka Magdalena Marzec. Doświadczona masażystka będzie pomagała nam w prowadzeniu Pacjentów i relaksowała zestresowane ciała.

Masaże które wykonuje:

Masaż relaksacyjny ( intuicyjny) 60 lub 90 minut – 130 zł, 160zł
Zabieg dążący do pełnego odpoczynku, podczas tego masażu opracowuje całe ciało - nogi, plecy, kark, ramiona oraz brzuch i dekolt. Techniki jakie wykorzystuje oparte są na masażu lomi lomi,  balijskim oraz na wielu elementach masaży wschodnich. Możesz się w pełni odprężyć - podczas masażu sączyć się będzie relaksacyjna muzyka. 

Masaż klasyczny 60 lub 90 minut- 130zł, 160 zł
To masaż skupiający się na napięciach i bólu. Jeśli doskwiera Ci ból, dużo trenujesz, lub Twoja praca obarcza Cię niewygodnymi napięciami - to doskonały wybór. W zabiegu tym prócz technik masażu klasycznego wykorzystuję elementy masażu tkanek głębokich oraz pracy z powięzią. Masaż ten zaleca się wykonać w serii ( 5 lub 10 zabiegów 1x, 2x w tygodniu - w zależności od dolegliwości).

Masaż bańką chińską ( antycellulitowy) - 45, 60 minut - 120zł, 150zł
Masaż doskonale ujędrniający, poprawiający elastyczność skóry, przyśpieszający proces odchudzania. To masaż, który poprawi efekty Twojej pracy, jeśli starasz się o poprawę sylwetki, wyglądu i jędrności skóry ciała. Podczas masażu korzystam z gumowej bańki chińskiej, oraz z technik masaży wyszczuplającego. Zaleca się wykonanie minimum 5-ciu zabiegów w serii.

Masaż świecą aromatyczną 60, 90 minut - 150zł, 180 zł
Pięknie pachnący, finezyjny masaż relaksacyjny. To uczta dla zmysłów i niesamowita odżywka dla skóry, ponieważ skład świecy do masażu oparty jest głównie na oleju kokosowym oraz na wartościowych olejach z kiełków soi i pszenicy. Polecam ten masaż w wersji 90 minut - więcej czasu, więcej przyjemności.

Masaż twarzy i głowy 60  min 130zł
Masaż dzięki któremu delikatnie poprawisz owal twarzy, wygładzisz drobne zmarszczki, pobudzisz skórę do regeneracji , ale nie tylko- jest to masaż dzięki któremu przede wszystkim bardzo skutecznie odpoczniesz. Prócz technik pracy na skórze stosuje masaż uciskowy twarzy i głowy co daje efekt głębokiej regeneracji psychicznej.

Ostatnie posty

Praca szuka człowieka Szukamy komunikatywnej, osoby ze statusem studenta  na stanowisko rejestratorki/rejes... Czytaj więcej

Co kobieta w ciąży czuć powinna "Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, to według niepisanej normy społecznej powinna przeży... Czytaj więcej

Miracolo Clinic Miracolo Clinic specjalizuje  się w leczeniu endometriozy. Na endometriozę cierpi oko... Czytaj więcej

Ćwiczenia dla Mam Coraz więcej nas na ćwiczeniach dla Mam z dziećmi które odbywają się o 12:00 w każd... Czytaj więcej

Uważność o spokój żabki Od maja chcielibyśmy ruszyć na Kasprowicza z zajęciami MINDFULNESS dla dzieci. Chętne osob... Czytaj więcej